Zeus sa rád motá popod nohy

0

Zeus je trojročný fešák a jeden veľký pohoďák, kríženec labradora a pastierskeho plemena.

Žiadny vodný živel však nečakajte, to teda nie. Od vody sa radšej drží ďalej. Najspokojnejší je, keď si k nemu čupnete a poriadne ho objímete. No nie je to žiadna vtierka, mojkanie si sám nevynucuje, ale nechá si robiť všetko. Len pekne stojí, čaká, nikde sa neponáhľa.

Na prechádzke sa najradšej motá popod nohy, no vie si aj pobehnúť. Na vodítku neťahá. Pred psíkmi si na svojom území chráni, čo je jeho, avšak vonku je s nimi kamarát. Zo začiatku bol trošku bojko, pri pohladení sa krčil, sťahoval ušká, postupne si však zvyká a vidno, že je čoraz odvážnejší a šťastnejší. Stále však čaká na svojich ľudí, ktorí mu dajú domov a vtedy bude už naozaj šťastný. Najlepšie by mu bolo niekde na dvore, ktorý by bol len jeho a možno by sa podelil aj s nejakým kamošom. Zeus by ale nepohrdol ani tým, aby sa z neho stal interiérový maznák, už teraz si určite predstavuje, ako by sa cez zimu vyvaľoval pred krbom.

Dlhé prechádzky, túry, behanie, pri všetkom sa vás bude držať ako kliešť a chodiť bude s vami pekne v jednej rovine.

Kontakt: Katka: 0903 443 303 , ozkubinskalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: Zeus
Pohlavie: pes
Farba: biela
Veľkosť: veľká

OZ Kubínska labka

Hlavným cieľom OZ Kubínska labka je podieľať sa na ochrane zvierat pred utrpením, stresom, bolesťou a poskytovať im starostlivosť a následne ich umiestňovať do nových domovov. Viac>>