Štartuje súťaž Naj útulkáč

0

LEA1Máte doma psíka z útulku? Ak si myslíte, že práve váš adoptovaný domáci miláčik je ten naj, zapojte sa do súťaže, ktorú pre vás pripravilo Útulkovo.sk. Pošlite nám fotografiu s vašim psíkom a vyhrajte výcvik psa vo výcvikovej škole DOGGIE, ktorá má cvičiská v šiestich slovenských mestách. Súťaž štartujeme dnes a hlasovať za naj útulkáča môžete do konca marca.

Od dnešného dňa môžete prihlasovať svojich domácich miláčikov adoptovaných z útulku pomocou jednoduchého formulára na stránke www.utulkovo.sk v kategórii SÚŤAŽ. Online hlasovanie potrvá do 31.marca (vrátane). Prihlasovať svojich psíkov môžete aj počas spusteného hlasovania. Čím skôr však psíka prihlásite, tým má väčšiu šancu na výhru.

Zaujímavú cenu pripravilo Útulkovo.sk  v spolupráci so Zoofast.sk a Novosev.sk aj pre útulok, z ktorého bol víťazný pes adoptovaný.

[gravityform id=“1″ name=“Súťaž“]

Kontaktné údaje súťažiacich nebudú zverejnené.

Ako hlasovať:

Hlasovanie je veľmi jednoduché, vyhrá psík, ktorý bude dostane najviac odporúčaní – lajkov. Hlasovať za psíka, resp. odporučiť ho môžete vždy na konci jeho profilu. Profily súťažiacich psíkov nájdete TU.

Partnermi súťaže sú:

logo doggie
Výcviková škola Doggie

zoofast_logo_300x300
Zoofast – predajňa krmív a chovateľských potrieb.

LOGO Novesev
Novosev s.r.o.

Zapojením sa do súťaže súhlasíte s podmienkami súťaže Naj útulkáč, ktoré sa nachádzajú TU.