Sloboda zvierat na koncerte Vanessy Mae. Známa huslistka organizáciu osobne podporila

0
Na snímke britská huslistka Vanessa Mae na koncerte v Bratislave vo štvrtok 11. mája 2017. Zdroj: TASR/ Jakub Kotian

Aj svetoznámej huslistke záleží na ochrane zvierat.

Sloboda zvierat dostala výnimočnú príležitosť prezentovať svoje poslanie na koncerte Vanessy Mae. Na Štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave mala organizácia v deň podujatia informačný stánok, v ktorom približovala návštevníkom koncertu svoju činnosť.

‚Som vždy pripravená prepožičať svoj hlas kampaniam na ochranu zvierat. Keď som sa dopočula o slovenskej organizácií Sloboda zvierat, chcela som prejaviť svoju podporu pozvaním na môj koncert na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave, aby som pomohla šíriť informácie o utrpení zvierat. Želám Slobode zvierat veľa šťastia pri pomáhaní našim drahým zvieracím priateľom.“ vyjadrila sa svetoznáma huslistka.

Svoj záujem o záchranu zvierat Mae potvrdila, keď sa po koncerte pri stánku osobne pristavila.

Pracovníci Slobody zvierat zhodnotili túto akciu ako „skvelú príležitosť“ a „výbornú spoluprácu“.

 

Zdroj: Sloboda zvierat

Vyjadrenie Vanessy Mae v pôvodnom znení (zdroj: FB Sloboda zvierat): „I am always ready to lend my voice for animal welfare campaigning. When I heard about Sloboda Zvierat in Slovakia, I wished to show my support by inviting them to join me at my concert at the Zimný štadión Ondreja Nepelu in Bratislava to help spread awareness about animal suffering. I wish Sloboda Zvierat the best of luck in their work helping our dear animal friends.“