Sanah potrebuje čas, bude dokonalá sučka

0

Sanah pochádza rovnako ako Brita a Ula, ktoré už majú domovy až v Rakúsku, z obce Terany. Majiteľka zomrela a ona tam už nemohla zostať.

Sanah je nádherná kríženka nemeckého ovčiaka s veľkými uškami a dlhými nôžkami. Zatiaľ je vystrašená, ale pomaličky si zvyká na nové prostredie a na nás. Našťastie u nej víťazí zvedavosť nad strachom a nechá sa už pohladkať, aj spapá pamlsok z ruky. Je nekonfliktná, bez problémov vychádza s inými psíkmi a sučkami a v novej rodinke by určite privítala aj nejakého psieho parťáka.
Zvyká si na obojok, vôdzku a prechádzky.

Sučka potrebuje len čas, trpezlivosť a lásku a určite z nej bude skvelá rodinná sučka. Priateľská, verná, poslušná, jednoducho dokonalá. Sanah je odčervená, bude očkovaná, čipovaná a kastrovaná. Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva a platí symbolický poplatok za veterinárne ošetrenie.

Kontakt: 0949 599 758, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: SANAH
Vek: cca 2 – 3 roky
Rasa: mix nemecký ovčiak
Farba: čierno hnedá
Pohlavie: sučka
Veľkosť: stredná, menšia ako NO

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>