Keď Reya našli mal bruško plné červov a oči plné strachu

0

Rey našli dobrovoľníci na ceste medzi dedinami v okrese Veľký Krtíš. Bruško mal plné červov a oči plné strachu. Bola to taká malá gulička. Dnes má Rey štyri mesiace a je z neho fešák. V dočasnej opatere je beťár, kamarát so všetkými. Blázdnivé a šťastné šteniatko, ktoré potrebuje veľa lásky a trpezlivosti, svoju rodinu.

Nie je vhodný k maličkým deťom, sám je dieťaťom a popri svojich hrách, nadšeniu a presvedčeniu, že všetko sa dá rozžuť, by mohol nechtiac ublížiť. Je vhodný k starším a rozumnejším deťom, ktoré sa už tiež dokážu zapojiť do starostlivosti oňho. Rey je už teraz veľmi naviazaný na svoju dočaskárku, je to jeho mama.Mimo domu je neistý a ustráchaný, preto po príchode do novej rodiny a prostredia bude potrebovať čas, lásku a trpezlivosť, aby si privykol. Rey zatiaľ nemá hygienické návyky, je očkovaný a čipovaný.

rey

Kontakt: 0902 243 131

O zvieratku:

Meno: REY
Pohlavie: pes
Farba: hnedo-čierna, biele labky
Veľkosť: malá
Vek: cca 4 mesiace

rey2

OZ Otvorme srdcia

Sme občianske združenie, ktoré vzniklo, aby mohlo pomáhať opusteným a týraným psíkom. Hľadáme pre nich nový, plnohodnotný a milujúci domov, ktorý si zaslúžia. Kým pre psíka taký domov nájdeme, má u nás kompletnú starostlivosť, všetko čo potrebuje. Viac>>