Pomôžte nájsť domov pre Trudy

0

Pomôžte nájsť domov Trudy. Momentálne sa nachádza v dočasnej opatere.

Jej dočaskárka nám o nej napísala: Trudy sme vzali do dočasky v januári, keď začínali silné mrazy a bola v útulku v Poprade v koterci vonku. Na FB písali, že začína byť silne letargická, a že majú strach, či prežije zimu. Stále hľadali dočasku a nikto nereagoval. Nemohli sme sa už na to pozerať, tak som napísala, že síce nemáme vhodné podmienky, ale že ju vezmeme ku nám prezimovať.

Doteraz mala len jednu serióznu záujemkyňu (rodinu v Pezinku), ale pani v Dog Soule mi povedala, že rodina nebola vhodná. Trudy je u nás už skoro tri mesiace a začína mať deficit pobytu vonku. Ja totiž robím prakticky 14-hodín denne, takže venčenie si delím s mamou a so synom, ktorý s ňou poobede, keď príde zo školy.
pes
Je to venčenie 3×20 minút. Nášmu maltezákovi bohate stačí, on je domased, ale Trudy je väčšia a je vyslovene aktívna.

Okrem toho už teraz mam hrôzu z toho, keď začne hárať, aby sa môj psík nezbláznil, aby som to nejako ustrážila, keďže väčšinou nie som doma.

Trudy je veľmi učenlivá a vyslovene neagresívna. Strašne je kontaktná, ľúbi sa mojkať a keď sedím za stolom, tak aspoň papuľku mi na nohy položí.

Je veľmi pohyblivá a svižná, má silu aj výdrž, podľa mňa na nejaké športy so psom úplný ideál.
pes2
Hodi sa k niekomu, kto hľadá absolútne oddanú psiu dušičku na dlhé prechádzky alebo na nejaký šport ako agility alebo beh so psom, canistrekking alebo podobne.

S našim kocúrom sa znáša výborne, maltezáčika si veľmi nevšíma. Vonku s inými psami vychádza bezkonfliktne.

Neradi by sme ju stresovali ďalšou dočaskou, je to strašne zlatá sučka – miláčik, ale ak sa rýchlo nenájde adoptívna rodina, tak najneskôr, keď začne hárať, musíme ju vrátit do DOG SOUL.
pes3
Viac informácií o Trudy nájdetu TU.

Kontakt: psy.pomoc@gmail.com