Peggy má srsť jemnú ako páperie

0

Peggy je približne 7-mesačná sučka menšieho vzrastu (do 10 kg). Je veľmi milej, priateľskej povahy. Hneď sa podriaďuje či už iným psom alebo človeku.

Jej srsť je jemná ako páperie a je vhodná len do bytu alebo do domu s pobytom vo vnútri. Peggy bude očkovaná, čipovaná a kastrovaná. Ak ste sa rozhodli jej darovaať nový domov, ozvite sa na nižšie uvedené čísla. Peggy čaká možno práve na Vás!

Kontakt: 0908 661 737, 0904 066 648 (volajte prosím medzi 9.00 – 20.00 hod.)

O zvieratku:

Meno: PEGGY
Pohlavie: sučka
Farba: biela s tmavou hlavou
Veľkosť: malá

peggy

OZ Strážni anjeli

Mestský útulok je určený pre túlavých, odchytených alebo nájdených psov na území nášho mesta a v časti Šášovské Podhradie, ktorých držiteľ nie je známy. Takýto pes bude v útulku dočasne umiestnený, kým sa neprihlási alebo nezistí jeho majiteľ. Na našej stránke nájdete všetky dôležité informácie o našom útulku a ľuďoch ktorí nám pomáhajú. Tiež sa dozviete o psíkoch, ktoré hľadajú nový domov a aj o tých šťastnejších, ktorým sa to už podarilo. Budeme vám prinášať informácie zo života našich chlpáčov, fungovania OZ Strážni anjeli, kynologického krúžku v Žiari nad Hronom a ďalších našich aktivitách. Určite nás poteší, ak nám svojimi pripomienkami, či radami pomôžete v našom úsilí priniesť viac lásky a šťastia do života opustených psíkov.Viac>>