Nová rodina Beloxa chváli: Sme radi, že ho máme

0
Zdroj: Sloboda zvierat

Noví majitelia si psíka veľmi obľúbili. 

Belox konečne našiel šťastný domov. Do útulku sa dostal po tom, čo mal údajne pohryznúť človeka.  „Po príchode do útulku nám bolo jasné, že ak uhryzol, tak zo strachu z ľudí,“ skonštatovali však pracovníci Slobody zvierat. Prvé dni bol veľmi plachý, krčil sa v kúte a ostatných sa bál. Postupne ale naberal odvahu a skamarátil sa s ošetrovateľmi i venčiarmi.

A potom sa zapáčil manželom Pappovcom, ktorí si ho adoptovali. V novom prostredí sa podľa ich slov rýchlo zabýval. Svojich pánov rešpektuje. „Od začiatku preukazuje veľkú radosť z toho, že je v prostredí s ľuďmi, ktorí si ho veľmi obľúbili a ktorí sa o neho vzorne starajú,“ hovorí o ňom majiteľka.  Reaguje na jednoduché príkazy a problém mu nerobí ani hygiena. Manželia sa nemusia báť chodiť do práce, psík ich počká aj sám doma.

„Belino je naše zlatíčko, najlepší na svete, náš maznáčik… Slovami ťažko vyjadriť, ako sa máme radi. Je úplne perfektný a nemáme s nim žiadne problémy. Sme vďační za každý deň s nim, za každú spoločnú chvíľu a sme radi, že ho máme,“ konštatujú majitelia. Vďaka adopcii sú tak všetky strany spokojné.