Zoslabnutý Nixon hľadal pomoc vo firme, chceli ho ale odstreliť

0

Nixon sa túlal po uliciach v okolí Banskej Štiavnici. Túlal sa popri cestách, pomoc hľadal v jednej firme, no tam ho chceli odstreliť. Hoci to nejaký čas trvalo, ale podarilo sa mu nájsť nový domov. Hľadať mu ho pomáhalo aj Útulkovo.sk.

Našťastie sa našli dobrí ľudia, ktorí mu chceli pomôcť a dnes aj sa im to podarilo. Vystrašeného a zoslabnutého Nixona sa im podarilo chytiť a priviezli ho do OZ Túlavá labka.

Nixon je neskutočne vychudnutý a zúbožený psík. Je to zlomená dušička, smutné odovzdané psíča bez iskričky v očiach. Má aj predkus hornej sánky v dôsledku čoho mu skoro neustále trčí jazýček von z papuľky. Pije a papá však bez problémov. Samozrejme jesť dostáva častejšie v menších dávkach a pomaly začína priberať a silnieť.

nixon3

Potrebuje citlivý a láskavý prístup, starostlivosť a určite z neho bude za chvíľku nádherný, mohutný, šťastný a hlavne zdravý pes. Nixon je odčervený, odblšený. Čaká ho očkovanie, čipovanie a kastrácia.

Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva a platí iba symbolický poplatok.

nixon2

Kontakt: 0903 283 915, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: NIXON
Pohlavie: pes
Farba: vlkosivý
Rasa: nemecký ovčiak alebo mix
Vek: cca 1 – 2 roky
Veľkosť: stredne veľký

nixon1

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>