Našla domov: Mini nemecká ovčiačka Rita

0

Rita je krásna mladá fenka , ktorá porodila 9 šteniatok v kanáli pri ceste v Leviciach. Našťastie sa rýchlo našla dočasná opatera a tak rodinka cestovala do bezpečia. Čas však rýchlo letí a Rita je v DO už vyše 5 mesiacov a stále čaká na nový domov.

Rita je priateľská, milá, prítulná – vďačná za každé pohladenie. Vhodná je do bytu, prípadne aj do domu so záhradkou – je aj vynikajúci strážnik :)
Potrebuje už domov … svoju materskú povinnosť si splnila a teraz nastal čas, aby už aj ona získala skutočnú rodinku, domov a lásku.


V tomto odtokovom kanáli sa odvrhnutá Rita rozhodla porodiť a vychovať svoje šteniatka. Nenašla iné útočisko, žila tam dlhšiu dobu.Ešte štastie, že neboli veľké dažde:(( a šťastie že blízko býval človek, ktorý to nenechal len tak – milá pani, ktorá sa pustila do záchrannej akcie…

O zvieratku:

Meno: RITA
Vek: necelé 2 roky
Rasa: x nemecký ovčiak
Pohlavie: Fenka – Kastrovaná
Farba: hnedo čierna
Veľkosť: menšia stredná , 10 kg

O útulku: OZ Túlavá labka

OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvierat v Štiavnických vrchoch i keď niekedy pomoc siaha aj ďalej. Nedá sa pomôcť každému zvieraťu v núdzi, ale snažíme sa pomáhať, ako sa len dá v rámci našich možností. Viac>>