Melír má rád prechádzky

0

Hľadá sa nový domov alebo aj dočasná opatera pre originálne strapaté šteniatko – psíka menom Melír. Melír pochádza z osady pri Banskej Štiavnici, vzdali sa ho majitelia.

Melír je pri prvom kontakte s človekom opatrný, ale veľmi rýchlo sa z neho stáva priateľský, aktívny, veselý a hravý psík. Vyžaduje si dokonca aj pozornosť štekaním. Je večne usmiaty a vyškerený. Určite sa s ním nebudete nudiť. Je zvyknutý na obojok, vodítko a má rád prechádzky.

Nerobí mu problém cestovanie v aute a je samozrejme vhodný k iným zvieratám, aj k deťom. Páčil by sa mu život v byte alebo pri dome s prístupom dnu. Melír potrebuje aktívnu rodinu, ktorá bude mať čas sa mu dostatočne venovať.

Krémový psík je odčervený, dostal sérum proti parvoviróze a čaká ho očkovanie, čipovanie. Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva, platí sa symbolický poplatok a podmienkou je kastrácia vo vhodnom veku.

Kontakt: 0949 599 758, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: MELÍR
Vek: cca 7 mesiacov
Rasa: mix, matka mix bischon a pudel
Farba: krémovo-ryšavý
Pohlavie: psík
Veľkosť: malý

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>