Z útulku na titulku? Aj to sa dá. S geniálnym nápadom prišlo Občianske združenie Majme srdce

1

Bratislava 3. apríla (Útulkovo.sk) – Hľadá sa 13 najvtipnejších fotografií psíkov a mačiek, ktoré boli zachránené z ulice, či adoptované. Z nich pripraví OZ Majme srdce svoj nový benefičný kalendár pre rok 2015. Prvého apríla preto vyhlásilo súťaž „Z útulku na titulku“, prostredníctvom ktorej chce práve takýchto psíkov a mačky nájsť.

Zapojiť sa do súťaže môžete aj vy. Stačí zobrať fotoaparát a odfotografovať svojho štvornohého priateľa v situácii, ktorá sa vám zdá vtipná. „Dovolené je aj použitie rekvizít či oblečení,“ priblížila pre Útulkovo.sk Barbora Ďaďová z OZ Majme srdce. Potom treba vyplniť prihlasovací formulár na stránke http://www.majmesrdce.sk/z-utulku-na-titulku/, priložiť fotografiu a odoslať. Prihlasovanie fotografií bude prebiehať do 15. mája.

Následne porota vyberie 12 najlepších fotografií, ktoré budú pridelené k jednotlivým mesiacom. „Titulnú stranu kalendára získa jedna z piatich vybraných fotografií na základe hlasovania na profile Majme srdce na Facebooku, ktoré bude prebiehať od 22. do 29. mája,“ dodala.

Súťažiaci, ktorých fotografie budú vybraté do kalendára, získajú aj jeden výtlačok kalendára a tričko s logom OZ Majme srdce.

Občianske združenie Majme srdce sa venuje pomoci zvieratám v núdzi už piaty rok. Prevažnú časť ich zverencov predstavujú psíky, v menšej miere mačky. OZ funguje na princípe domácich depozitov a ročne nájdu nové rodiny pre vyše 200 zvierat. Viac sa o ich činnosti môžete dozvedieť na stránke www.majmesrdce.sk alebo na ich Facebookovom profile.

Útulkovo.sk