Psík dňa: Lina je veľmi hravá a neposedná

0

Bratislava 26. júna (Útulkovo.sk) – Je jednou z mnohých šteniatok, ktoré prešli cez dvere útulku. Ak sa obávate adoptovať si dospelého psa, pretože má už svoje návyky, riešením je adopcia šteniatok, ktoré taktiež nájdete v útulkoch.

Každý deň jeden opustený psík a jeden príbeh. Vďaka práci ľuďom z Útulku v Trnave, mnohí z týchto psíkov majú už nový domov. Tento dobrovoľnícky foto seriál počas 7 dní prinesie 7 rôznych psíkov, zachytených ako „modelov“.

Projekt bol zorganizovaný fotografkou Sonia Reindeer v spolupráci s Útulkom Trnava a jeho chlpatými modelmi na podporu adopcie psíkov z útulkov. Chceme ľuďom priblížiť, že psíci z útulku sú veľmi milí, hraví a verní spoločníci, ktorí sa tešia z prítomnosti ľudí.

Tretím „Psíkom dňa“ je Lina, ktorú do útulku priviezli ako dvojmesačnú, spolu so sestrou Lolou.Obe museli podstúpiť povinné odblšenie, odčervenie a vakcinácie. Až potom boli pripravené na adopciu do rodín. Lina je už v súčasnej dobe adoptovaná. Mala to šťastie, že si našla svoju milujúcu rodinu. Jej nový majiteľ si s ňou určite užíva veľa zábavy, lebo je veľmi hravá a neposedná.

O zvieratku:

Meno: LINA
Pohlavie: fenka

O útulku:

Združenie na ochranu zvierat ZOZ bolo založené v roku 2001, je neziskové, apolitické, dobrovoľné zoskupenie ľudí sympatizujúcich s názorom práva na život bez krutosti všetkých živých tvorov. Prevádzkuje útulok pre opustené, túlavé a týrané zvieratá na území mesta Trnava a aktívne vystupuje za práva zvierat.

Fotograf + styling: Sonia Reindeer