Lesana zrazilo auto a dnes je vďačný za všetko, čo mu človek dá

0

Lesan je trojročný slovenský kopov, ktorý žil šťastný život v rodine, kde mali iba jeho, bol jediný psík ako ich dieťa, milovaný a spokojný.

Spával na gauči až do dňa, kedy si vybehol na výlet mimo záhrady a stalo sa mu to osudným. Lesana zrazilo auto, niekoľko hodín sa motal s vytečeným očkom a doráňaným telom až nevládal chodiť a prišiel ďalší úder, ďalšia zrážka, keď ostal už ležať s dolámanou nohou.

Lesana sa však poradilo zachrániť, ale jeho stav bol veľmi vážny. Operácie, infúzie, preväzy, 24 hodinová staroslivosť a následná niekoľko mesačná rehabilitácia, ale Lesan žije.

Boj stál veľa úsilia, peňazí a námahy, ale výsledkom je šťastný psík, ktorý síce prišiel o očko a doživotne bude krívať, ale je šťastný a nijako ho to neobmedzuje, opätuje lásku ktorú dostáva, je poslušný, hravý, naučený na psy aj mačky. Je to neuveriteľný maznák, vhodný len dovnútra.

L3

Kontakt: 0948 213 214, 0948 891 391, pesvnudzi@gmail.com

O zvieratku:

Meno: Lesan
Pohlavie: pes
Farba: čierno hnedý
Veľkosť: malá
Vek: troj- ročný psík
L1

OZ Pes v núdzi

Občianske združenie Pes v núdzi vzniklo, aby pomohlo nechceným a týraným psíkom nájsť rodiny, ktoré im vynahradia všetko zlé čo prežili, kým sa tak stane, poskytujeme im všetku potrebnú starostlivosť. Viac>>