Jackie vie, ako sa má dokonalá mačacia dáma správať

0

Jackie bola vrátená z adopcie z dôvodu alergie u malého dieťaťa jej majiteľov. Je to pre ňu smutný zážitok, nakoľko tam strávila 5 mesiacov a verila, že je doma.

Prvýkrát sa našla v zime na ulici v Banskej Bystrici ako drobné mačiatko. Jej nálezca ju zachránil pred zamrznutím a vďaka nemu sa dostala do bezpečia. Posledná fotka dole je práve z toho obdobia. V dočasnej starostlivosti bola miláčikom a právom zaujala status vankúšovej princeznej.

Jackie sa teda opäť ocitla v pozícii, že hľadá domov. V novom prostredí dočasnej starostlivosti sa adaptovala okamžite a bezproblémovo. Akurátne zapadla medzi partiu 4 mesačných mačacích slečiniek a predvádza im, ako sa má dokonalá mačacia dáma správať. Dokáže sa o ne aj ako staršia sestra postarať a rada ich vyoblizuje a vyumýva. Keďže je sama také odrastené mača, vedia spolu aj vyvádzať a hrať sa. S dospelými mačičkami vychádza takžiež veľmi dobre. Vzrastom je menšia mačička, očkovaná, kastrovaná, testovaná na FeLV a FIV so 100 % hygienickými návykmi.

Človeku bezvýhradne dôveruje, dokáže byť skvelou spoločníčkou, nakoľko je prítulná a kontaktná. Veľmi rada sa nechá hladkať a rozmaznávať. Hľadáme pre ňu umiestnenie v byte, resp. v interiéri domu. Predovšetkým by to malo byť u ľudí, ktorí jej dajú celé srdce a istotu trvalého domova.

Kontakt: 0915 832 744, mnau.zv@gmail.com

O zvieratku:

Meno: JACKIE
Pohlavie: mačka
Farba: čierna
Vek: 9 mesiacov

Viac na facebook profile Mačky Zvolen