Jackie, ktorému osadníci zjedli mamu, začal nový život

3

Jackie je malé šteniatko, ktoré za svoj krátky život už prežilo veľa zlého. Narodil sa v osade pri Krupine, jeho mamku spoluobčania zjedli. Aj jemu sa už podarilo nájsť novú rodinu. Hľadať mu ju pomáhala aj Útulkovo.sk.

Život Jackieho nebol ľahký. Policajtom sa podarilo zachrániť už len jeho a jeho súrodenca, ktorého si nechal jeden z policajtov. Jackie sa dostal do útulku OZ Záchrana zvierat, ktorý však končí a teda súrne potrebuje domov. Je to veselé, priateľské a veľmi hravé šteniatko. Jackie je šikovný psík, vie už chodiť na vôdzke a drží sa pri človeku. Je kamarát so všetkými psíkmi a určite by si zvykol aj na mačku. Je odčervený, očkovaný, má preukaz.

Kontakt: 0911 291 083, 0918 050 524, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: JACKIE
Pohlavie: pes
Farba: hnedý, krémový s čiernou maskou
Veľkosť: bude stredného vzrastu
Vek: cca 2 mesiace
Rasa: kríženec nemeckého a belgického ovčiaka

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>