Huncút je pri bráne ako prvý

0

Súrne potrebujeme pomoc pre krásneho Huncúta. Vyrastal klasicky na dvore rodinného domu, no už sa o neho nevládzu starať.

Huncút je zo začiatku nedôverčivý, dáva to najavo pohľadom a stráni sa človeka, no pomaly sa osmelí a príde oňuchať ruku. Je zvedavý, priateľský.
Je zvyknutý na hydinu, psi, deti. Je nekonfliktný, skôr submisívny. Je to ešte podrastené šteňa, isto sa veľa vecí naučí, len potrebuje človeka, ktorý ho bude mať rád a bude ho viesť tým správnym smerom.

Schránka01

Je zvyknutý na život pri dome. Nezvaných hostí ohlási štekaním, pri bráne je ako prvý. Huncút je odčervený, čipovaný a kastrovaný. Čaká ho očkovanie. Nachádza sa v Banskej Štiavnici, časť Štefultov.

Kontakt: 0903 261 807, tulavalabka@gmail.com

DSC02111

O zvieratku:

Meno: HUNCÚT
Pohlavie: pes – kastrovaný
Rasa: mix nemecký špic
Vek: nar. 3.9.2014
Farba: biely s frckanou maskou, huňatý
Veľkosť: cca 50 cm, menšia stredná

DSC02107

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>