Psík dňa: Ejmy je starostlivá ako pravá mama

0

Bratislava 27. júna (Útulkovo.sk) – Vysoko kotnú fenku vyhodil jej majiteľ na ulicu v Trnave. Ľudia, čo o tom vedeli, ju priviedli do útulku, avšak meno majiteľa odmietli prezradiť.

Každý deň jeden opustený psík a jeden príbeh. Vďaka práci ľuďom z Útulku v Trnave, mnohí z týchto psíkov majú už nový domov. Tento dobrovoľnícky foto seriál počas 7 dní prinesie 7 rôznych psíkov, zachytených ako „modelov“.

Projekt bol zorganizovaný fotografkou Sonia Reindeer v spolupráci s Útulkom Trnava a jeho chlpatými modelmi na podporu adopcie psíkov z útulkov. Chceme ľuďom priblížiť, že psíci z útulku sú veľmi milí, hraví a verní spoločníci, ktorí sa tešia z prítomnosti ľudí.

Štvrtým „Psíkom dňa“ je Ejmy, ktorá je veľmi prítulná, milá a v súčasnej dobe už adoptovaná. Pri fotení bola veľmi starostlivá ako pravá mama a všetkých vyoblizovala. Ak túžite po psíkovi, určite navštívte najbližší útulok a zaručene si tam nájdete psíka vhodného práve pre vás.

O zvieratku:

Meno: EJMY
Pohlavie: fenka

O útulku:

Združenie na ochranu zvierat ZOZ bolo založené v roku 2001, je neziskové, apolitické, dobrovoľné zoskupenie ľudí sympatizujúcich s názorom práva na život bez krutosti všetkých živých tvorov. Prevádzkuje útulok pre opustené, túlavé a týrané zvieratá na území mesta Trnava a aktívne vystupuje za práva zvierat.

Fotograf + styling: Sonia Reindeer