Dodko miluje škrabanie

0

Dodko je cca 2-ročný psík. Je veľmi milej a znášanlivej povahy. Je vhodný do rodinného domu s prístupom do domu. Je to obrovský maznoš, miluje škrabkanie, potrebuje mať však aj svoj kľud, kedy sa sám prebehne po dvore a vyváľa sa v tráve, ktorú tak miluje.

Iná psia spoločnosť v novom domove by nebola problémom. Dodko je skôr typ psíka, ktorý sa podriaďuje. Dodka odporúčame do rúk, ktoré už majú skúsenosti so psíkom. Stále je potrebné ísť na Dodka pomalšie, kedže ešte stále má menšie obavy z nových vecí. Pri nových veciach však nie je vôbec agresívny, len sa vyľaká, potrebuje mať istotu. Dodo je očkovaný, odčervený, čipovaný aj kastrovaný. Je vhodný aj k deťom aj k starším ľuďom. Je to psík strednej veľkosti, má 10 kg. Je to verný spoločník, ktorý si už zaslúži svoj vlastný, milujúci domov.

dodko

Kontakt: 0902 243 131, 0911 989 866

O zvieratku:

Meno: DODKO
Pohlavie: pes
Farba: čierna
Veľkosť: malá
Vek: cca 2 roky

dodko2

OZ Otvorme srdcia

Sme občianske združenie, ktoré vzniklo, aby mohlo pomáhať opusteným a týraným psíkom. Hľadáme pre nich nový, plnohodnotný a milujúci domov, ktorý si zaslúžia. Kým pre psíka taký domov nájdeme, má u nás kompletnú starostlivosť, všetko čo potrebuje. Viac>>