Dedko našiel teplé miesto na pokojnú starobu

0

Aj tento starček sa na sklonku života dočkal šťastia a našli si ho úžasní a tak správne šialení ľudia, ktorí vďaka svojim obrovským srdciam zachránili obrovské množstvo zvierat, ku ktorým sa pridal aj Deduško. Okrem nového domova a veľkej lásky získa aj dvoch psích súrodencov, ale aj mačacích. Domov mu pomáhalo hľadať aj Útulkovo.sk.

Je už starý, má cca 12-13 rokov, či vôbec zvládne narkózu, je otázne. Držte palce. Deduško je inak úžasný, milý psík, nechal so sebou manipulovať, aj napriek bolestiam. Teraz už je pod analgetikami, kým sa zistí viac. Je to úžasný starý pánko, milý, jemný, pokojný, absolútne tichučký. Je badateľné, že už dobre nepočuje, človeka pekne sleduje a čaká na pohladenie. So psíkmi nemá problém, papať mu chutí, tak to snáď všetko dobre dopadne a následne sa nájde niekto, kto mu dopraje dôstojné miesto na dožitie.

Kontakt: ozmajmesrdce@gmail.com

O zvieratku:

Meno: DEDKO
Pohlavie: pes
Farba: čierna
Vek: cca 12-13 rokov

OZ Majme srdce

Cieľom OZ Majme srdce je pomáhať psom a mačkám v núdzi, ktoré sa ocitli na ulici alebo žijú v zlých podmienkach. Venujeme sa najmä zvieratám, ktoré sa dostali do karanténnych staníc, kde im po uplynutí zákonnej lehoty hrozí utratenie. Ako dobrovoľníci sa staráme o psíkov v karanténnych staniciach Malacky a Zohor. Pre zranené zvieratá zabezpečujeme veterinárnu starostlivosť, snažíme sa podporovať kastračný program, ako prevenciu ďalšieho rozmnožovania neželaných psov a mačiek, a pre tie zvieratá, ktoré sa už v tejto situácii nachádzajú, aktívne vyhľadávame nových – zodpovednejších majiteľov. Viac>>