Balú víta ľudí s úsmevom

0

Balú je veľmi priateľský, veselý, aktívny a hravý psík.

Balú je mladý psík, odrastené šteniatko, ktorý potrebuje svoju rodinu. Majitelia na neho žiaľ nemajú čas a tak poprosili OZ Túlavá labka o pomoc. Mamka je kríženka nemeckého ovčiaka a ocko labrador alebo kríženec ovčiarskeho psa.

Psík je veľmi priateľský, veselý, aktívny a hravý psík. Keď ho prišli pofotiť, ľudí vítal s úsmevom a vycerenými zúbkami. Bez problémov môže robiť reklamu na zubnú pastu. Momentálne je na reťazi, hľadáme mu však domov pri dome bez reťaze.

Bude z neho určite skvelý rodinný psík. Potrebuje len trpezlivých a milujúcich majiteľov, ktorí mu budú venovať svoj čas. Balú je vhodný k deťom a aj k iným zvieratám. Adoptujte ho a získate parťáka, ktorý sa bude na Vás stále usmievať. Balú bude veterinárne ošetrený, kastrovaný. Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva.

Kontakt: 0949 599 758, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: BALÚ
Vek: max 1 rok
Rasa: mamka mix nemecký ovčiak
Farba: biely až krémový
Pohlavie: pes
Veľkosť: stredný

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>