Astra si s vami pozrie televíziu

0

Astra je krásna milá fenka, ktorá hľadá milujúci domov.

Má hygienické návyky a miluje ľudí. Nie každý psík jej však vyhovuje. S niektorými je kamarátka, na niektorých si aj povrčká. To ale nemení nič na tom, že je to neskutočná parťáčka pre človeka, ktorá má rada prechádzky a je to skvelý spoločník aj v zlom počasí. Veľmi rada si s vami pozrie aj televíziu.

Je veľmi prítulná. Nie je vhodná k malým deťom, v minulosti jej museli ublížiť. Nevrčí, iba je z nich nervóznejšia. Astra by bola vhodná skôr k ľuďom bez detí, alebo s deťmi školou povinnými. Bola nájdená aj so šteniatkami v opustenom dome a OZ Kubínska labka hľadá pre ňu domov, kde bude navždy členom rodiny a bude tráviť čas s nimi. V byte vie ostať sama.

Momentálne sa nachádza v Žiline, kde absolvuje všetky veterinárne vyšetrenia, očkovanie a sterilizáciu. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku.

Kontakt: 0903 443 303 , ozkubinskalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: Astra
Pohlavie: fena
Vek: 2 roky
Plemeno: kríženec labradora
Farba: hnedá
Veľkosť: veľká

OZ Kubínska labka

Hlavným cieľom OZ Kubínska labka je podieľať sa na ochrane zvierat pred utrpením, stresom, bolesťou a poskytovať im starostlivosť a následne ich umiestňovať do nových domovov. Viac>>