Psík dňa: Arnold klame výzorom, je milý a maznavý

0

Bratislava 30. júna (Útulkovo.sk) – Arnold je jasný dôkaz, že nie je vhodné psa súdiť len na základe jeho výzoru. Ak túžite po dobrom strážcovi svojho domu, tak určite navštívte najbližší útulok a nezabudnite, nedajte sa oklamať výzorom psíka, dôležitá je jeho povaha.

Každý deň jeden opustený psík a jeden príbeh. Vďaka práci ľuďom z Útulku v Trnave, mnohí z týchto psíkov majú už nový domov. Tento dobrovoľnícky foto seriál počas 7 dní prinesie 7 rôznych psíkov, zachytených ako „modelov“.

Projekt bol zorganizovaný fotografkou Sonia Reindeer v spolupráci s Útulkom Trnava a jeho chlpatými modelmi na podporu adopcie psíkov z útulkov. Chceme ľuďom priblížiť, že psíci z útulku sú veľmi milí, hraví a verní spoločníci, ktorí sa tešia z prítomnosti ľudí.

Siedmym „Psíkom dňa“ je Arnold, rotwajler, ktorý spôsoboval niekoľko dní rozruch v Modranke. Veľkosť a rasa vzbudzovali rešpekt u ľudí, preto musel byť prevezený do útulku. Pri fotení sa prejavil ako typický maznáčik, čo sme vzhľadom na jeho výzor neočakávali. Veľmi milo nás prekvapil, bol veľmi pokojný, celý čas chcel byť pri nás a užíval si našu pozornosť.

O zvieratku:

Meno: ARNOLD
Pohlavie: pes

O útulku:

Združenie na ochranu zvierat ZOZ bolo založené v roku 2001, je neziskové, apolitické, dobrovoľné zoskupenie ľudí sympatizujúcich s názorom práva na život bez krutosti všetkých živých tvorov. Prevádzkuje útulok pre opustené, túlavé a týrané zvieratá na území mesta Trnava a aktívne vystupuje za práva zvierat.

Fotograf + styling: Sonia Reindeer