Aqua sa rada šplhá, prezývajú ju veverička

0

Originálna Aqua potrebuje domov alebo aspoň dočasnú opateru. Sučkaje rozkošná štíhla kríženka pravdepodobne nemeckého ovčiaka pripomínajúca líštičku.

Je opatrná, zle znáša byť sama zatvorená vo voliére alebo v ohrade a snaží sa ujsť. Akonáhle je však v spoločnosti človeka, stáva sa z nej priateľská sučka, ktorá vrtí chvostíkom. Vie veľmi dobre a vysoko skákať a šplhať, preto dostala prezývku veverička.

Aqua je zvyknutá na obojok a vodítko, je nekonfliktná a vhodná do rodiny k deťom aj k iným zvieratám.
Môže bývať v byte alebo v dome s prístupom dnu a dobrým plotom.

Potrebuje trpezlivého a milujúceho majiteľa, s dostatkom lásky z nej bude čoskoro skvelá a šťastná členka možno práve vašej rodiny.

IMG_9981

Aqua je odčervená, odblšená a dostala sérum proti parvoviróze. Čakú ju očkovanie, čipovanie a kastrácia. Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva a platí iba symb. poplatok.

Kontakt: 0903 472 094, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: Aqua
Pohlavie: sučka
Farba: čierno-hnedá
Rasa: mini nemecký ovčiak
Vek: cca 1 rok
Veľkosť: menšia stredná, cca 15 kg

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>