Akcia Nájdite sa!… mala až 21 happyendov

0

BRATISLAVA – Milovníci zvierat sa opäť stretli 27. septembra v Horárni v Horskom parku. Konalo sa tu už dvanáste pokračovanie úspešnej akcie Nájdite sa!… so zvieratkom z útulku. Prišlo až 14 útulkov z celého Slovenska.

Podujatie sa tento raz nieslo v duchu stretnutia všetkých „Nájditesákov“, teda psíkov a mačičiek, ktoré sa v minulosti na tejto akcii našli so svojimi novými majiteľmi.

„Akciu moderoval Matúš Krnčok z rádia Europa 2, prišli aj známe tváre ako ambasádorka akcie Kristína Farkašová so svojimi dvojičkami, Lenka Slaná či Yxo z Hexu, ktorý má adoptovaného psíka,“ priblížila pre Útulkovo.sk hovorkyňa Bratislavy – Staré Mesto Alexandra Obuchová.

Nový domov si na akcii tentoraz našlo až 21 zvierat – 15 psíkov, dve mačiatka, dva psíky boli rezervované a dva šli do dočasného domova s veľmi vysokými šancami na stály domov.

Na akcii vystúpili aj policajní kynológovia z Mestskej polície Bratislava so svojimi spolupracovníkmi na štyroch labkách, predstavili verejnosti ukážku zásahu s použitím služobného psa.

Fotoreportáž z podujatia Nájdite sa!… so zvieratkom z útulku nájdete TU.

Útulkovo.sk
Foto: Bratislava Staré mesto