Agar zbožňuje aportovanie

0

Agar je mladý, približne ročný psík poľovníckeho plemena, stredného vzrastu. Má naozaj veľmi milú a hravú povahu. So psíkmi sa v pohode znáša, pekne chodí na vôdzke, ovláda základné povely a miluje aportovanie. Dnes mu už aportuje jeho nový majiteľ, hľadať mu ho pomáhalo aj Útulkovo.sk.

Vzhľadom na jeho vek a povahu by bol vhodný k mladým, aktívnym ľuďom, či už do bytu, alebo RD s celoročným prístupom dnu, nie ako búdový psík.

Kontakt: 0903 947 371, ozmajmesrdce@gmail.com

O zvieratku:

Meno: AGAR
Pohlavie: pes
Farba: čierno-biela
Veľkosť: stredná
Vek: cca 1 rok

OZ Majme srdce

Cieľom OZ Majme srdce je pomáhať psom a mačkám v núdzi, ktoré sa ocitli na ulici alebo žijú v zlých podmienkach. Venujeme sa najmä zvieratám, ktoré sa dostali do karanténnych staníc, kde im po uplynutí zákonnej lehoty hrozí utratenie. Ako dobrovoľníci sa staráme o psíkov v karanténnych staniciach Malacky a Zohor. Pre zranené zvieratá zabezpečujeme veterinárnu starostlivosť, snažíme sa podporovať kastračný program, ako prevenciu ďalšieho rozmnožovania neželaných psov a mačiek, a pre tie zvieratá, ktoré sa už v tejto situácii nachádzajú, aktívne vyhľadávame nových – zodpovednejších majiteľov.Viac>>