Ylo – OZ Túlavá labka

0

Ylo je pohodový pes, ktorý sa túlal pri Hontianskych Tesároch. Upozornila nás na neho jedna pani, ktorá si už od nás adoptovala dvoch psíkov. Krásny, mohutný, extra-originálny psík Ylo je novým členom v našom útulku. Málokedy máme takéto originály. Ylo je psík zjavom mohutného rotveilera od pása hore. Má mohutnú hlavu a telo…ibaže na kratších širokých nôžkach. Je proste úžasný zjav, nádherný pes.

Tak isto jeho povaha sa javí veľmi dobre. Ylo nie je agresívny, skôr si psov nevšíma, zaujímajú ho iné vzruchy a vône. Tak isto je zvyknutý aj na mačičky, má ich „na saláme“. Je to dobrák, no jeho zjav v človeku vzbudzuje dokonalý rešpekt! Ylo je kamoš, no svojou macatou stavbou tela a zjavom rotveilera si len tak hocikto nedovolí vojsť do dvora. Ylo rád cestuje autom, sám si nasadne a rád pozerá z okna. Ylo čaká, chce byť už u vás doma.
Ylo je odčervený, očkovaný, kastrovaný.

O zvieratku:

Meno: YLO
Pohlavie: pes – kastrovaný
Rasa: x rotveiler a hurka :o)
Veľkosť: mohutný, nižší
Vek: cca do 2 rokov
Farba: sfarbenie ako rotveiler

O útulku: OZ Túlavá labka

OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvierat v Štiavnických vrchoch i keď niekedy pomoc siaha aj ďalej. Nedá sa pomôcť každému zvieraťu v núdzi, ale snažíme sa pomáhať, ako sa len dá v rámci našich možností. Viac>>