V Kaluži našli Wilsona, pôvodní majitelia ho nechceli

0 1585

Wilson bol nájdený v obci Kaluža, pôvodní majitelia sa ho vzdali. Nový domov našiel v Nemecku.

Wilson sa hodí k aktívnym majteľom, je to psík s typickou povahou labradora, veselý, akčný, priateľský ku všetkým ľuďom, miluje vodu, je kontaktný, inteligentný, tak trochu pojašený.

Hodí sa na dvor, alebo do bytu (potrebuje ale naozaj veľa pohybu). Je to veľký maznoš, sučky sa mu páčia, psíkovia podľa sympatií, môže aj k starším deťom, menším by v zápale hry mohol nechcene ublížiť.

wilson2

Ovláda už povel sadni, je vcelku poslušný, na vôdzke občas ešte ťahá o dušu, no ak bude mať človeka, ktorý sa mu povenuje, veľmi rýchlo sa naučí novým povelom a bude z neho vychovaný skvelý rodinný spoločník.

Je odčervený, vakcinovaný, čipovaný, kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku.

wilson4

Pre psíka je nutné prísť si osobne. (Ak cestujete z ďaleka vlakom alebo autobusom, vieme počkať na stanici v Michalovciach alebo Košiciach – dohoda telefonicky)

Pre záujemcov z ČR: Psíka vieme priblížiť vrámci Slovenska. Nedávame po zlých skúsenostiach na prevozy.

wilson1

Kontakt: +421 918 843 859, +421 908 667 858, ozpomocpsom@gmail.com

O zvieratku:

Meno: Wilson
Pohlavie: pes
Farba: bledá
Veľkosť: stredná
Vek: cca 3 roky

wilson4

OZ Pomoc psom

OZ Pomoc psom je skupina aktívnych ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud nechcených zvierat v našich uliciach a zvierat všeobecne. Psíkov a mačičky zachraňujú už viac ako tri roky, predtým pod hlavičkou OZ Centrum osvety chov. spol. zvierat. Starajú sa o psíkov v KS Strážske a o ďalších psíkov a mačičky, ktoré sú v dočasných opaterách. Viac>>