Vĺčko už opustil brány útulku


Vĺčko je približne 6-7 ročný psík, kríženec ovčiaka, veľkosťou je však trošku menší. Je veľmi milý, pokojný, absolútne nenáročný, skôr submisívny psík. Z útulku bol riadne vyplašený a smutný, no situácia sa zmenila a on už má nový domov. Hľadať mu ho pomáhalo aj Útulkovo.sk.

Vĺčko si psov vôbec nevšíma, k ľuďom je milý a prítulný. Neustále sa drží pri človeku, cíti sa pri ňom v bezpečí. Na vôdzke chodí ukážkovo pri nohe. Vyzerá to, že mal základný výcvik. Určite bude skvelým spoločníkom.

Kontakt: ozmajmesrdce@gmail.com

O zvieratku:

Meno:VĹČKO
Rasa: kríženec ovčiaka
Pohlavie:pes
Farba: čierno-hnedá
Veľkosť:stredná
Vek: cca 6-7 rokov

OZ Majme srdce

Cieľom OZ Majme srdce je pomáhať psom a mačkám v núdzi, ktoré sa ocitli na ulici alebo žijú v zlých podmienkach. Venujeme sa najmä zvieratám, ktoré sa dostali do karanténnych staníc, kde im po uplynutí zákonnej lehoty hrozí utratenie. Ako dobrovoľníci sa staráme o psíkov v karanténnych staniciach Malacky a Zohor. Pre zranené zvieratá zabezpečujeme veterinárnu starostlivosť, snažíme sa podporovať kastračný program, ako prevenciu ďalšieho rozmnožovania neželaných psov a mačiek, a pre tie zvieratá, ktoré sa už v tejto situácii nachádzajú, aktívne vyhľadávame nových – zodpovednejších majiteľov.Viac>>