Vikinka – OZ Riško

0

Viki bola nájdená so svojimi súrodencami a s mamou na ulici v treskúcej zime. Mala vtedy necelý mesiac, matka ich ochraňovala pred zimou a snehom iba vlastným telom. Neskôr sa celej rodinky ujala milá slečna ktorá pre nich nemala miesto a preto vyrastali v chlieve. Na chladné mesiace to stačilo no potom už museli preč. Viki si prešla kompletnou výchovou a socializáciou a dnes je z nej už krásna, sebavedomá, vyrovnaná a zdravá psia slečinka.

Vikinka si už našla domov.

Povaha: Veľmi šikovná a múdra, hravá, nekonfliktná, Má veľmi rada iných psíkov a znášanlivosť s mačkami záleží od sympatií. S deťmi vychádza úplne bez problémov. Vikinka by sa najradšej celý deň maznala so svojím páničkom ale tiež veľmi rada chodí na prechádzky. Je skromná a nezaberie Vám doma veľa miesta…stačí jej teplučké miestečko vo Vašej posteli :)Keďže má hygienické návyky, je skôr vhodná do bytu, ale tiež môže ísť do domu s celoročným prístupom dovnútra.

O zvieratku:

Meno: Viki
Pohlavie: Fenka
Rasa: neznámy kríženec
Veľkosť: 10 kg, 45 cm
Vek: 11 mesiacov
Farba:

O útulku: OZ RIŠKO

Sme mladé občianske združenie, ktoré vzniklo 15.12.2011 na pamiatku šteniatka Riška. Riško bol 3 mesačné šteniatko, ľudia mu spôsobili hlboké rany na dušičke ale aj obrovské rany na malom bezvládnom telíčku, z ktorých sa nedokázal vyliečiť a odišiel za “dúhový most”. Viac>>