Veselá sučka Guľka sa od človeka nepohne


Zlatíčko Guľka pochádza z rómskej osady vo Svätom Antone. Konečne sa jej majitelia vzdali a tak dostala šancu spoznať oveľa lepší život. Predtým žila u nich vnútri, no keď sme pre ňu teraz prišli, bola uviazaná vonku na reťazi.

Guľka je veľmi priateľská, veselá, aktívna a milá sučka. Je to absolútne jemné srdiečko, nekonfliktná, zvyknutá na iné psíky, mačičky aj deti. Pozná obojok, vodítko a bez problémov sa nechá vziať na ruky. Na prechádzkach môže byť aj navoľno, od človeka sa nepohne a počúva na zavolanie.Je zvyknutá aj na cestovanie autom. Páčil by sa jej život v byte alebo v dome s prístupom dnu, má aj hygienické návyky.

Adoptujte si Guľku a ukážte jej skutočný milujúci domov.

Guľka je odčervená, odblšená, bude očkovaná, čipovaná a kastrovaná. Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva a platí iba symb.poplatok 20€.

Kontakt: 0949 599 758, tulavalabka@gmail.com

DSCN0287

O zvieratku:

Meno: GUĽKA
Vek: cca 2 rôčky
Rasa: mix nejaký teriérik (možno york)
Farba: čierno-hnedá
Pohlavie: sučka
Veľkosť: maličká, cca 3 – 4 kg

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>