U sučky Calibry víťazí zvedavosť


Nádherná Calibra bola nájdená uviazaná o strom v lese pri osade Šobov. Calibra je veľmi priateľské, milé a jemné šteniatko.

Zatiaľ je opatrná, ale veľmi rýchlo sa osmeľuje a víťazí u nej zvedavosť. Pravdepodobne je to sučka plemena bavorský farbiar alebo kríženka a teda bude potrebovať aktívneho majiteľa, ktorý sa jej bude môcť dostatočne venovať. Calibra je vhodná do bytu alebo k domu s prístupom dnu. Môže ísť do rodiny k deťom a aj k iným zvieratám.

Kto daruje srdiečku Calibre milujúci domov? Calibra je odčervená, odblšená, dostala sérum proti parvoviróze a čaká ju očkovanie, čipovanie. Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva, platí symbolický poplatok a podmienkou je kastrácia vo vhodnom veku.

Kontakt: +421918 050 524, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: CALIBRA
Vek: cca 4 mesiace
Rasa: bavorský farbiar (mix)
Farba: hnedá
Pohlavie: sučka
Veľkosť: 10 kg, bude stredného vzrastu

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>