Malí Šmolkovia: Zvedavé šteniatka nepohrdnú žiadnou hrou


Hľadáme milujúce domovy pre rozkošné chlpaté šteniatka – krycie meno Šmolkovia. Šteniatka sú veľmi priateľské, hravé a zvedavé. Sú socializované, zvyknuté na život v rodinke aj na iné zvieratká.

Každé je inak sfarbené, rovnaké majú iba čierne očká a ňufáky.Čierne šteniatko je sučka Cvernička, krémová je tiež sučka Bavlnka a bielo-hnedý, najchlpatší, je psík Špagátik.

Budú maximálne stredného vzrastu, mamka a aj ocko sú krížence. Mamku šteniatok samozrejme čaká kastrácia. Momentálne sú už v našej opatere, kde im spoločnosť robia aj 3 šteniatka – Šobovčiatka: Rio, Duran a Brazília.

Kvôli horúčavám sme zriadili dočasnú psiu škôlku v prerobenej garáži, kde je chladnejšie, no všetkých šesť šteniatok potrebuje čo najskôr domovy.

2

Šteniatka sú veterinárne ošetrené – odčervené a očkované. Môžu bývať v byte alebo v dome s prístupom dnu.
Hľadajú si zodpovedných a trpezlivých majiteľov, ktorí budú mať čas sa im dostatočne venovať.

Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva, platí symbolický poplatok za veterinárne ošetrenie a podmienkou adopcie je aj kastrácia vo vhodnom veku.

Kontakt: 0918050524, 0902518082, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: ŠMOLKOVIA: CVERNIČKA, BAVLNKA, ŠPAGÁTIK
Pohlavie: 1 psík, 2 sučky
Farba: čierna sučka Cvernička, hnedá sučka Bavlnka, bielo-hnedý psík Špagátik
Vek: cca 8 týždňov
Veľkosť: malé, budú max. stredného vzrastu

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>