Jackpot je výhra, chce strážiť rodinu

0 1280

Jackpot je nádherné šteniatko nemeckého ovčiaka alebo jeho mix. Bol vyhodený pri železničnej stanici Telgárt – okres Revúca, kde čakal dva týždne. Dnes už má nový domov, hľadať mu ho pomáhalo aj Útulkovo.sk.

Jackpot je veľmi priateľské, veselé a hravé šteniatko. Bez problémov vychádza s inými psami a najviac sa mu páčia mini šteniatka, s ktorými sa môže hrať. Je šikovný, poslušný, neustále sa drží pri človeku a zvyká si aj na obojok, vodítko. Už teraz je to poriadny maco, má mohutné labky a teda je vhodný hlavne do domu.

Jackpot bude dokonalým rodinným psíkom a určite aj postráži štekaním. Môže ísť do rodiny s deťmi a aj k iným zvieratám.

Jackpot je odčervený, dostal sérum proti parvo a čaká ho očkovanie. Pravdepodobne kvôli predošlej zlej výžive kríva na predné packy, dostane vitamíny. Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva a podmienkou je aj kastrácia vo vhodnom veku.

Kontakt: 0915 487 249, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: JACKPOT
Pohlavie: pes
Farba: odtiene hnedej + čierna maska
Vek: 2 – 3 mesiace
Veľkosť: bude stredného až väčšieho vzrastu

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>