Veselá Triša nemá s ničím problém


Triša je nádherná, mladá sučka, kríženka čuvača. Je to veselé a hravé psíča, ktoré nemá s ničím problém. Podarilo sa jej nájsť novú rodinu. Pomáhalo aj Útulkovo.sk.

So psíkmi, aj so sučkami sa znáša, vyhľadáva ich spoločnosť a rada sa s nimi premáva a jaší. Má krásnu stavbu tela. Je vysoká, v porovnaní s labradormi. Je však absolútne mierumilovnej povahy. Triša je odblšená, odčervená, očkovaná a kastrovaná.

Kontakt: ozmajmesrdce@gmail.com

O zvieratku:

Meno: TRIŠA
Pohlavie: sučka
Farba: bledá
Veľkosť: veľká, vysoká

OZ Majme srdce

Cieľom OZ Majme srdce je pomáhať psom a mačkám v núdzi, ktoré sa ocitli na ulici alebo žijú v zlých podmienkach. Venujeme sa najmä zvieratám, ktoré sa dostali do karanténnych staníc, kde im po uplynutí zákonnej lehoty hrozí utratenie. Ako dobrovoľníci sa staráme o psíkov v karanténnych staniciach Malacky a Zohor. Pre zranené zvieratá zabezpečujeme veterinárnu starostlivosť, snažíme sa podporovať kastračný program, ako prevenciu ďalšieho rozmnožovania neželaných psov a mačiek, a pre tie zvieratá, ktoré sa už v tejto situácii nachádzajú, aktívne vyhľadávame nových – zodpovednejších majiteľov. Viac>>