Tofyho priviazali o smetný kôš


Malý Tofy je približne 1,5 ročný psík, ktorého majiteľ priviazal o smetný kôš. Tofy teraz hľadá milujúci domov, kde sa nedočká zrady od svojich najbižších.

Je to mladý psík s veľmi milou povahou, vhodný k iným psíkom. Určite by sa mu páčilo aj v rodine s deťmi. Je vhodný len na pobyt do vnútra. Tofy je veterinárne ošetrený, čipovaný a kastrovaný. Nachádza sa kúsok od Bratislavy. V prípade záujmu o tohto psíčka kontaktujte OZ Majme srdce.

Kontakt: ozmajmesrdce@gmail.com

O zvieratku:

Meno: TOFY
Pohlavie: pes
Farba: bledá
Vek: cca 1,5 roka

OZ Majme srdce

Cieľom OZ Majme srdce je pomáhať psom a mačkám v núdzi, ktoré sa ocitli na ulici alebo žijú v zlých podmienkach. Venujeme sa najmä zvieratám, ktoré sa dostali do karanténnych staníc, kde im po uplynutí zákonnej lehoty hrozí utratenie. Ako dobrovoľníci sa staráme o psíkov v karanténnych staniciach Malacky a Zohor. Pre zranené zvieratá zabezpečujeme veterinárnu starostlivosť, snažíme sa podporovať kastračný program, ako prevenciu ďalšieho rozmnožovania neželaných psov a mačiek, a pre tie zvieratá, ktoré sa už v tejto situácii nachádzajú, aktívne vyhľadávame nových – zodpovednejších majiteľov. Viac>>