Timon žil na družstve, hrozilo mu, že ho zabijú

1 1743

Timon a Pumba boli zachránení z družstva vo Zvolenskej Slatine, kde im hrozilo zabitie. Vyrastali na divoko, bez potrebnej socializácie, starala sa o nich hlavne mamka a od človeka dostávali iba jedlo a vodu. Timonov život sa však zmenil a dnes už má novú rodinu v Bratislave. Hľadať mu ju pomáhalo aj Útulkovo.sk.

Timon je biely s krémovými fľakmi. Tak isto bol veľmi vystrašený, no ako jeho brat Pumba urobil obrovský pokrok a už šantí a začína robiť zle ako zdravé šteniatko. Sú to priateľské, veselé, hravé a nezbedné šteniatka. Behajú, chcú sa hrať, spoznávajú hračky a spoločné prechádzky s človekom. Zvyknuté sú na psíkov, mačičky, spoznávajú obojok, vôdzku.

Kontakt: 0911291083, 0903261807, 0918050524, 0908953783, tulavalabka@gmail.com

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

O zvieratku:

Meno: TIMON
Pohlavie: pes
Farba: biely s krémovými fľakmi
Rasa: mamka mix teriér, ocko staford
Vek: cca 3 mesiace

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>