Bodkovaný dalmatínec má rad deti a aktívne športuje so svojím pánom


Timon je 3 ročný dalmatínec, ktorého sa pre nedostatok času vzdali majitelia, je naučený na deti, je aktívny, hravý, potrebuje veľa pohybu.

Timon je 3 ročný dalmatínec, ktorého sa pre nedostatok času vzdali majitelia, je naučený na deti, je aktívny, hravý, potrebuje veľa pohybu, je čistotný, má hygienické návyky, s druhými psami sa však neznesie preto je vhodný do rodiny ako jediný psí miláčik, prípadne k človeku ktorý by ho postupne privykal na spoločnosť iných psov, nikdy s nimi nebol v kontakte a tak niekedy nevie ako na druhé psy reagovať avšak po čase by si zvykol. Timon je energický pes a potrebuje veľa pohybu a aktivity, je veľmi oddaný a poslušný.

T3

Adopčný poplatok za psíka je 30 EUR

Pobočky – Budča pri Zvolene – hlavná

Kontakt: home4pets@centrum.cz

Meno: Timon
Pohlavie: pes dalmatínec
Farba: bledo-čierny
Veľkosť: stredná
Vek: trojročný dalmatínec

T2

OZ Pes v núdzi

Naše občianske združenie vzniklo v roku 2008, aby pomohlo nechceným a týraným psíkom nájsť rodiny, ktoré im vynahradia všetko zlé čo prežili, kým sa tak stane, poskytujeme im všetkú potrebnú starostlivosť. Pocit zachrániť nevinné zviera je nenahraditeľný a dúfame, že sa k nám pripojí mnoho ľudí, ktorým ich osud nie je ľahostajný. Potrebujú našu pomoc, lebo sami si pomocť nemožu.
Viac>>