Tima je perfektná rodinná sučka

0

Nazvali by sme ju: hotový psík. To znamená, že Tima je perfektná rodinná sučka, ktorá počúva, vníma človeka, na prechádzke môže chodiť na voľno, lebo poslúcha na zavolanie. V snehu sa blázni, užíva si život. Timka našla nový domov v Prahe, spoločnosť jej bude robiť aj ďalšia sučka. Domov jej pomáhalo hľadať aj Útulkovo.sk.

Timka zbožňuje hračky, najviac pískajúce loptičky, ktoré nosí, píska s nimi a provokuje. Je to krásna a milá sučka. Je jemná, priateľská, energická. Vôbec nevidno, že je to trošku starší psík, správa sa ako šteniatko. Je to rozkošná sučka, vhodná aj k starším ľudom, aj k deťom. Je vhodná aj k iným zvieratám. Je vhodná do bytu, či do rodinného domu s prístupom dnu. Potrebuje domov, teplo a lásku rodiny.

Kontakt: 0908953783, 0911291083, 0918050524 tulavalabka@gmail.com

tima1

O zvieratku:

Meno: TIMA
Pohlavie: sučka – kastrovaná
Farba: bledo-hnedá s bielym golierikom
Vek: cca 6 – 7 rokov
Rasa: kríženec, mix border teriér
Veľkosť: pod kolená, cca 40 cm

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>