Terrymu umrela majiteľka, potrebuje si zvyknúť na človeka

0 3111

Terrymu zomrela majiteľka a on ostal opustený na dvore. Keď k nám prišiel, bol k cudzím nedôverčivý a vo vyhrotených situáciách hrýzol.

Terry si začal v útulku zvykať, ale vytváral si pred človekom bariéru. Na všetko, čo nechcel, okamžite reagoval útokom.

Absolvoval prevýchovu u skúseného kynológa a jeho správanie sa rapídne zlepšilo a ak človek vie, ako naňho, dá sa s ním pracovať. Terry je psík jedného pána, potrebuje si na prostredie a človeka zvyknúť, začať ho rešpektovať.

terry3

Hľadáme mu pokoojný domov, ideálne na dvore (zeteplená búda, príp. s prístupom dnu), bez detí a iných psov, môže k nekonfliktnej sučke. Svoje teritórium si vie postrážiť a návštevu pekne ohlásiť.

PSÍK môže naozaj LEN DO SKÚSENÝCH RÚK! Terry na vás čaká v depozite vo Veľkých Kapušanoch.

Je odčervený, vakcinovaný, čipovaný, kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku.

terry1

Pre psíka je nutné prísť si osobne. (Ak cestujete z ďaleka vlakom alebo autobusom, vieme počkať na stanici v Michalovciach alebo Košiciach – dohoda telefonicky)

Pre záujemcov z ČR: Psíka vieme priblížiť vrámci Slovenska. Nedávame po zlých skúsenostiach na prevozy.

Kontakt: +421 918 843 859, +421 908 667 858, ozpomocpsom@gmail.com

O zvieratku:

Meno: Terry
Pohlavie: pes
Farba: čierno-biela
Veľkosť: stredná
Vek: cca 3 roky

terry

OZ Pomoc psom

OZ Pomoc psom je skupina aktívnych ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud nechcených zvierat v našich uliciach a zvierat všeobecne. Psíkov a mačičky zachraňujú už viac ako tri roky, predtým pod hlavičkou OZ Centrum osvety chov. spol. zvierat. Starajú sa o psíkov v KS Strážske a o ďalších psíkov a mačičky, ktoré sú v dočasných opaterách. Viac>>