Kúpili si drahé mačky od množiteľov. Dodnes majú zdravotné problémy

2 6865

Bratislava 21. júla (TERAZ.TV) – Mainské mývalie mačky Argo a Paulínka pochádzajú od množiteľov. Ako mačiatka si veľa vytrpeli. Podpísalo sa to na ich psychike, aj zdravotnom stave. Paulínku prenasledujú choroby dodnes.

Televízia TERAZ.TV prináša ďalšiu časť relácie ÚTULKOVO. V nej vám predstavíme manželov Krížovcov a ich dve mačky Arga a Paulínku.

Chceli mať doma exkluzívne Mainské mývalie mačky s papiermi, otrasné podmienky u množiteľov si však vybrali na zvieratách svoju daň.

Útulkovo.sk
Foto: Útulkovo.sk

  • Andrea

    Tak, aby som trosku uviedla veci na pravu mieru. Argo je s PP a je z prveho vrhu jednej chovatelskej stanice, ktora potom skoncila. Baba bola bordelarka, ale o macky sa starala vyrazne kvalitnejsie ako sucasna majitelka – vid neskutocna obezita kocura. Kym ako macata vyrastali na shessire a inych masovych konzervach, surovom mase a kvalitnych masovych granuliach, teraz su na strave, co okolo masa isla. Vrh bol planovany, otec bol vybraty tak, aby bol zdravotny stav maciat dobry. Tych vela maciek v domacnosti bola matka, kastrovany kocur majitelky a este jeden chovny kocur – odrastene maca a surodenci Arga. Vo vrhu totiz bolo 9 maciatok. Co vsak Alexandra (majitelka kocura) zabudla povedat je, ze v tom case stali mainky cca 450 E, ale tento vrh sa predaval za 150, lebo ich chovatelka potrebovala rychlo predat, kedze sa stahovala do zahranicia.

  • alexandra

    Dobry den Andrejka. Dakujem za komentar. Argusko nie je obtlstly, je strasne obrasteny srstou a to zhodnotili aj veterinari. Cize zjavne nema problem. Co sa tyka Alexandry (predavajucej), tak mam ludi, co si zobrali z toho isteho chovu macicky a boli po prevzati na tom vyrazne zle. Argo papa surove masko, royal canin granule pre mainov, papa surovu divinu predmrazenu a hovadzie. Cize mame ciste svedomie. Co sa tyka tej druhej „mnozitelky“, tak to bola pani Jarmila Sejnohova. Dakujem za nazor