TERAZ.TV: ÚTULKOVO – Zuzka si adoptovala demolátorku bytu

1 1232

Bratislava 12. mája (TERAZ.TV) – Keď Zuzana prvýkrát uvidela Maggie, mala pocit, že ich spojil osud. Vyzerala ako dáma a jej oči hovorili: Zober si ma. Keď potom Zuzana upratovala spúšť v byte, bolo jej do plaču.

Televízia TERAZ.TV prináša ďalšiu časť relácie ÚTULKOVO. V nej vám predstavíme príbeh Maggie, ktorú si Zuzana Mračnová adoptovala z bratislavského útulku Slobody zvierat.

Pozrite si, či sa jej podarilo sučku Maggie napokon zvládnuť. Čo v takýchto prípadoch radí odborník?

Útulkovo.sk
Foto: Útulkovo.sk
Video: Teraz.TV

  • Iveta

    Nám veľmi pomohlo okrem toho cvičenia aj so psíkom sa nelúčiť a nevítať ho!!!! Proste aby mal pes taký postoj, že nevadí že odídem a nevadí že som prišiel. A toto najviac fungovalo a aj to že netrestať psa. A to bola fena z útulku, ktorá nikdy nežila v byte a zožrala nám skoro celý byt. Ale toto nelúčenie a ignorácia nám veľmi pomohlo. Až keď som si zložila veci po príchode domov som si ju zavolala k sebe. Dnes už sa môžeme blázniť aj po príchode, ale dlho sme museli byť v tomto dôslední. A ešte by som dala rada do pozornosti jeden prípravok, ktorý by určite celý tento proces urýchlil http://www.dokonalalaska.cz/e-shop/index.php?route=product/product&product_id=49 poznám veľmi veľa ľudí, ktorí sú s ním nadmieru spokojní!!!! Nikdy to so psíkmi so separačkou netreba vzdávať!!!! To úsilie stojí za to :)