TERAZ.TV: ÚTULKOVO – Cesta Baxa z rómskej osady do Hamuliakova

3 1432

Bratislava 5. mája (TERAZ.TV) – Kroky ľudí, ktorí zachraňujú zvieratá, neraz smerujú do rómskych osád. Práve tam často nachádzajú množstvo psov a mačiek, o ktoré sa ich majitelia nevedia postarať, alebo žiadnych majiteľov nemajú, a len tak nadivoko behajú po okolí. Dokáže sa psík z takéhoto prostredia zabývať v novom domove?

Televízia TERAZ.TV prináša ďalšiu časť relácie ÚTULKOVO. V nej vám predstavíme príbeh kríženca retrívera Baxa, ktorého zavial osud z rómskej osady do útulku a odtiaľ, do pekného domu v obci Hamuliakovo neďaleko Bratislavy. Ľudia z útulkov tvrdia, že neprispôsobivý občan nerovná sa neprispôsobivý pes. Pozrite sa, či na Baxa platí toto tvrdenie.

Útulkovo.sk
Foto: Útulkovo.sk
Video: Teraz.TV

  • AlexaSanger

    Krásny príbeh, som rada, že psík našiel tak príjemnú rodinu a tak krásne miesto, kde majú ľudia k zvieratám láskavý vzťah!

  • Betty

    Naozaj krásny príbeh,milá rodinka….vidno že Baxo sa môže tešiť na krásne a plnohodnotné prežitie zvyšku svojho života ;) tiež zdieľam názor že je úžasné dať domov psíkovi z útulku,netreba sa toho vôbec báť.Tí psíkovia vedia byť neskutočne vďačný.Môžem to potvrdiť z vlastnej skúsenosti,máme doma dvoch útulkáčov a vôbec to neľutujem že som sa rozhodla adoptovať psíka z útulku. :)

  • Alka

    veľmi ma teší jeho ďalší osud,a ako vidím,tak len šťastný,prajem veľa krásnych chvíľ