Štuco – OZ Túlavá labka

0

Štuco bol s nami v sobotu reprezentovať naše OZ Túlavá labka na kultúrnej akcii Piknik na Drieňovej. Je to parádny pes. Je to pohoďák, perfektný kamoš a nezávislák. Občas vstal, pozrel na okoloidúceho psa, trochu poštekal a hrabal zadnými nohami. Strážil nás. No „trhačské“ vlastnosti v ňom nehľadajte.

Niekedy sa správa ako decko, len by sa hral a behal. Nie len jeho vnútorná krása, ale aj vonkajšia je očividná. Štuco je jednoducho aj štramák. Štuco prežil doterajší život na metrovej reťazi. všetky zimy, všetky búrky, všetky horúčavy trávil v priestore veľkom asi 1,5 x 1,5 m. Napriek tomu je to úžasný pes, vďačný za všetko. Nie je problém ho v salóne ostrihať, nie je problém ísť s ním v aute, nemá problém s inými psíkmi… Darujte mu RODINU! Darujte mu DOMOV! Toto perfektné psisko si to naozaj zaslúži.

Pre Štuca chceme lepší život. Doteraz bol na metrovej reťazi, odteraz by sme si priali, aby zažil ozajstný psí šťastný život. Je to trošku starší psík, ktorý sa však správa ako psí pubertiak – všetko chce oňuchať, so všetkými sa pohrať, zoznámiť. Má dobrú povahu, je priateľský, veselý, znášanlivý.

Má krásny šibalský pohľad, niekedy až šialený, hravý, oči mu len tak svietia. Bol zanedbaný, ale dali sme ho dokopy. Vyumývali, ostrihali v Salóne pre psov Havko. Je to riadny frajer. Znesie sa so psíkmi a mačky ho celkom fascinujú. Nemá problém voziť sa v aute, chodiť na vodítku, dokonca na prechádzke môže ísť aj navoľno. Štuco by chcel dožiť život v rodine. Nájde sa pre neho ešte niekde miestečko?
Je odčervený, očkovaný, odblšený.

O zvieratku:

Meno: ŠTUCO
Vek: cca 9 rokov
Rasa: x bradáč, možno foxteriér…
Pohlavie: psík
Veľkosť: po kolená, nižší psík

O útulku: OZ Túlavá labka

OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvierat v Štiavnických vrchoch i keď niekedy pomoc siaha aj ďalej. Nedá sa pomôcť každému zvieraťu v núdzi, ale snažíme sa pomáhať, ako sa len dá v rámci našich možností. Viac>>