Štyridsať psov pokope si užívalo víkend

3

Kráľová pri Zvolene 12. mája (Útulkovo.sk) – Štyridsiatka psov so svojimi majiteľmi sa počas uplynulého víkendu stretla v Kráľovej pri Zvolene na šiestom stretnutí milovníkov zvierat. Priateľská atmosféra vládla nielen medzi majiteľmi psov, ale aj medzi ich domácimi miláčikmi, ktorí bez ohľadu na veľkosť a rasu mohli počas celého stretnutia pobehovať navoľno.

Ako pre Útulkovo.sk prezradila organizátorka podujatia Anna Paľovová, psíkovia boli úžasní a napriek ich pomerne veľkému počtu sa nestrhla žiadna mela. „Dokonca aj malí „provokatéri“ sa socializovali,“ dodala.

stretnutie milovníkov zvierat5

Zaujímavý program stretnutia dopĺňala jazda na koňoch, ale aj wellness s masérom, ktorý si niektorí psíčkari vychutnali. Nechýbal ani fantastický vegetariánsky guľáš. „Hafani mali prístup všade, okrem wellnessu,“ uviedla organizátorka a ocenila majiteľov hotela, že s tým nemali problém. „Na izbách spali s ľuďmi grátis, ani jedáleň pre nich nebol zatvorená,“ priblížila.

stretnutie milovníkov zvierat11

Na stretnutí sa zúčastnili ľudia z rôznych kútov Slovenska, ale aj z Českej republiky. Prvé štyri stretnutia sa konali práve u našich českých susedov, minuloročné už bolo na Slovensku. Súčasťou programu bola aj návšteva karanténnej stanice vo Zvolene.

stretnutie milovníkov zvieratľ

Útulkovo.sk
Foto: Anna Paľovová