Šony bude skvelý spoločník na prechádzky


Šony je citlivý psík, ktorý veľmi zle znáša útulkové prostredie.

Hľadáme súrne domov alebo aspoň dočasnú opateru pre psíka Šonyho – kríženca šarpeja. Navyše má hygienické návyky a musí byť väčšinu dňa zavretý vo voliére.

Šony je priateľský psík, ktorý miluje spoločnosť človeka a prechádzky. Je hravý, aktívny, rád sa kúpe v jazere a je zvyknutý na obojok, vodítko.
So sučkami sa znesie, so psíkmi vychádza individuálne. Môže bývať v byte alebo v dome s prístupom dnu, je vhodný aj k starším ľudom, prípadne do rodinky so staršími deťmi.

Dá mu niekto šancu a daruje mu domov, po ktorom tak veľmi túži? Šony je odčervený, očkovaný, čipovaný aj kastrovaný. Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva a platí sa iba symbolický poplatok.

Kontakt: 0949 599 758, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: ŠONY
Vek: nar. 2008
Rasa: mix šarpej
Farba: hnedý
Pohlavie: pes – kastrovaný
Veľkosť: stredný, cca 25 kg

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>