Sofia sa túlala po ulici, keď ju zbavili dredov, stala sa z nej krásna sučka

0 1475

Sofia sa túlala dlhšiu dobu v okolí jednej firmy v obci Hliník nad Hronom. Zamestnanci ju síce kŕmili, ale nemohla tam ostať, a kedže na ulici jej hrozilo nebezpečenstvo, vzali ju dobrovoľníčky z Túlavej labky. Dnes už má nový domov, hľadať jej ho pomáhalo aj Útulkovo.sk.

Sofia je veľmi priateľská, poslušná, milá a hravá sučka. Je naozaj závislá na aportovaní a loptičky vydrží nosiť aj celý deň. Mala zanedbanú zadredovanú srsť, už je ostrihaná a po kúpeli z nej bude krásavica.

Bez problémov vychádza s inými psíkmi, je kamarátka aj s mačičkami. Je zvyknutá na obojok a vôdzku, môže ísť do rodiny k deťom a páčil by sa jej život v byte alebo v dome s prístupom dnu.

sofia3

Sofia je mladá sučka, pravdepodobne kríženka amerického kokeršpaniela alebo iného španiela. Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva a platí iba symb. poplatok za vet. ošetrenie.

Kontakt: 0915 487 249, tulavalabka@gmail.com
sofia2

O zvieratku:

Meno: SOFIA
Vek: cca 2 roky
Rasa: mix americký kokeršpaniel/ anglický špringeršpaniel
Farba: bielo-hnedá
Pohlavie: sučka
Veľkosť: menšia stredná, cca 12 kg

sofia1

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>