Shrek sa stále usmieva

0 1030

Podľa prvotných informácií Shreka vyhodili z auta v odľahlej časti Banskej Belej. Našťastie sa to nepotvrdilo a Shreka si prišiel vyzdvihnúť pôvodný majiteľ.

Shrek je labrador aj s jeho super psačou labíkovskou povahou. Je to dobrák, správa sa ešte ako šteňa. Skacká, hrá sa a stále sa usmieva. Je kontaktný, má rád spoločnosť človeka a aj iných psov. No aj pošteká a svoj pozemok si pekne chráni pred cudzími ľuďmi. Síce niekedy pri tom vyzerá ako cirkusant… ale nevadí… Shrek má hrdosť a stráži.

Shrek je zvyknutý na iných psov, myslíme, že si zvykne aj na mačky. Zvyknutý je aj na deti. Pravdepodobne je zvyknutý na byt, no či chce či nechce, momentálne si zvyká na život vonku. Je odčervený, čaká ho očkovanie a kastrácia. Shrek čaká na svoj nový domov, na svoju rodinu, kde tento macko bude právoplatným členom.

shrek2

Kontakt: 0918 050 524, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: SHREK
Pohlavie: pes
Farba: čokoládová
Vek: cca 2 roky
Rasa: labrador retriever čokoládový
Veľkosť: väčší, mohutný

shrek

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>