Sheldona vyhodili pri ceste, prichýlili ho osadníci, no skončil v útulku

0 1739

Psíka, ktorý dostal meno Sheldon jeho bývalí „majitelia“ vyhodili na ceste pri osade Sv. Anton. teraz je už v novom domove, hľadať mu ho pomáhalo aj Útulkovo.sk.

Obyvatelia osady Sheldona na týždeň prichýlili, no potom ho s radosťou odovzdali do útulku a momentálne je už v bezpečí.

Sheldon je veľmi priateľský a milý psík, najradšej sa nosí na rukách nalepený na človeka. Rád sa vozí aj autom, je zvyknutý na iné psíky, mačky aj deti.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pozná obojok a vôdzku, prechádzky si užíva. Ako správny ratlík je aktívny, ostražitý a rád si nebezpečne pošteká. Sheldon je vhodný do bytu alebo do domu s prístupom dnu.

Sheldon je odčervený, odblšený a kastrovaný. Čaká ho očkovanie a čipovanie. Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva a platí symbolický poplatok za veterinárne ošetrenie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kontakt: 0903 283 915, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: SHELDON
Pohlavie: pes – kastrovaný
Farba: čierno-hnedý
Rasa: mix ratlík
Vek: cca 1 rok
Veľkosť: malý, 5kg

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>