Šerif, Šálka – OZ Túlavá labka

0

Mačacia rodina mala skončiť zamurovaná pod panelákom v BB, ktorý sa zatepľoval. Mačička v diere pod panelákom našla útočisko aj so svojimi malými mačiatkami. V poslednej chvíli ich odtiaľ vzala jedna milá pani, ktorá prehovorila robotníkov, aby mačičky pod panelákom nezamurovali. Vynaliezavosť ľudí a ich bezcitnosť nemá hranice.

Rodinka je u nás, spokojná, v teple. Mačička je trochu ostražitá a skrýva sa, ale to chce len čas. Mačiatka sú spokojné, už vyrástli a dvaja súrodenci Šiška a Šúpolienka už našli svoje domovy :o) Šálka a Šerif ešte čakajú na svoje spriaznené ľudské duše. Sú hraví, lomozia po byte a naháňajú sa. Sú nádherne sfarbené, huňaté a majú obrovské okále. Naše malé plyšové vankúšiky. Sú zvyknuté na život v byte, sú čistotné, zvyknuté na iné mačičky. Mačiatka sú zatiaľ 2-krát odčervené.

O zvieratku:

Meno: ŠERIF, ŠÁLKA
Pohlavie: kocúrik a mačička
Rasa: najokatejšie mačiatka
Vek: cca 3 mesiace
Farba: bielo-čierna: mačička Šálka, bielo-tigríkato-šedý: kocúrik Šerif

O útulku: OZ Túlavá labka

OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvierat v Štiavnických vrchoch i keď niekedy pomoc siaha aj ďalej. Nedá sa pomôcť každému zvieraťu v núdzi, ale snažíme sa pomáhať, ako sa len dá v rámci našich možností. Viac>>